Harmonogram

Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało

21 października – 17 listopada – online

Targi Pracy dla Innowacyjnej Gospodarki odbędą się w formie wirtualnej,
w trakcie wydarzenia będziecie mieli państwo dostęp do profesjonalnej platformy targowej i bazy ofert pracy. Formularz rejestracyjny do targów pracy

21 października

Oficjalne rozpoczęcie targów pracy Work&Science Forum w czasie trwania wydarzenia Kadry Przyszłości – 5 lat Doktoratów Wdrożeniowych, które odbędzie się na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

24 października

Young Scientist Day odbędzie się w ramach Środkowoeuropejskiego  Forum Technologicznego  odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej gdzie spotkamy się z Mariyą Gabruelą – Komisarz UE ds. Innowacji, Badań Naukowych, Kultury, Edukacji i Młodzieży oraz liderami technologicznymi by dyskutować nad przyszłością rozwoju nowoczesnej technologii.

W ramach wydarzenia przewidziana jest również interaktywna sesja posterowa.

17 listopada

Zakończenie targów, podczas wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne i podsumowanie targów.

Zakończenie Work&Science Forum odbędzie się w Katowicach w trakcie  Międzynarodowego Kongresu Jakości Kształcenia (17 listopada).

Na evencie podczas panelu “Jak uczyć kreatywności? Jakość kształcenia młodych naukowców pod kątem pracy w sektorze innowacyjnej gospodarki” [Work&Science Forum]

Tematyką pierwszego panelu będzie podsumowanie Targów w tym liczby uczestników, liczby ofert pracy, a także zaprezentowanie czterech najbardziej aktywnych partnerów wydarzenia, którzy zaprezentują w 3 minutowych wystąpieniach swoje firmy. 

W trakcie panelu zaprezentowane zostaną, problemy i wyzwania stojące przed uczelniami jak uczyć studentów i doktorantów kreatywności. Jak rozwój  innowacyjnej technologii, wpływa na jakość kształcenia.

W drugiej części panelu  podsumowane zostaną Targi w tym liczby uczestników, liczbę ofert pracy, a także przedstawieni zostaną najbardziej aktywni pracodawcy.